
810 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | RH142067 |
| Виробник | Reinhoch |
| Кросс-номери | 545601684R;6040205623 |
| Країна виробник | Польща |
| Довжина | 65 мм |
| Діаметр внутрішній | 14 мм |
| Діаметр зовнішній | 80 мм |
| Місце встановлення | Задній |
| Рік випуску автомобіля | 2024, 2014, 2021, 2013, 2010, 2008, 2011, 2020, 2019, 2018, 2009, 2015, 2022, 2023, 2016, 2012, 2017, 2025 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Сумісність з моделлю | Megane, Fluence |
| Тип кріплення | Гідравлічне |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Польща |