370 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | RH145001 |
| Виробник | Reinhoch |
| Кросс-номери | 00352302;00352458;00352458;0352302;0352458;090445565;090445565;090576775;090576775;352302;352302;352458;352458;90445565;90445565;90445565;90576775;90576775;90576775 |
| Країна виробник | Польща |
| Діаметр внутрішній | 14 мм |
| Діаметр зовнішній | 58.5 мм |
| Місце встановлення | Передній |
| Рік випуску автомобіля | 1994, 1999, 2000, 1995, 1996, 1998, 2003, 1997, 2002, 2001 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Opel |
| Сумісність з моделлю | Omega, Vectra |
| Ширина | 56 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Польща |