| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | RH165026 |
| Виробник | Reinhoch |
| Кросс-номери | 0444201;444201;444201;90497793 |
| Країна виробник | Польща |
| Висота | 37 мм |
| Внутрішній діаметр | 16.5 мм |
| Довжина | 30 мм |
| Місце встановлення | Задня |
| Рік випуску автомобіля | 2002, 2000, 1997, 1995, 2001, 2003, 1999, 1996, 1998 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Opel |
| Сумісність з моделлю | Vectra |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Польща |