555 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 835625 |
| Виробник | Sidem |
| Кросс-номери | 50704947;50704948;PARTOF;50704947;50704948 |
| Висота | 40 мм |
| Діаметр внутрішній | 13.2 мм |
| Діаметр зовнішній | 41.2 мм |
| Рік випуску автомобіля | 2010, 2008, 2011, 2009, 2007, 2006, 2012, 2005 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Alfa Romeo |
| Сумісність з моделлю | 159, Brera, Spider |
| Тип кріплення | Гумометалеве |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Бельгія |