| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 837609 |
| Виробник | Sidem |
| Кросс-номери | 4A0407183D |
| Висота | 48.1 мм |
| Діаметр внутрішній | 14.4 мм |
| Діаметр зовнішній | 54.5 мм |
| Місце встановлення | Передній |
| Рік випуску автомобіля | 2023, 1996, 1997, 1995, 1992, 1993, 2021, 2022, 2020, 1994, 1990, 1991, 2024, 2025 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Audi |
| Сумісність з моделлю | 100, A6 |
| Тип кріплення | Гумометалеве |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Бельгія |