| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 837810 |
| Виробник | Sidem |
| Кросс-номери | 4A0411327A |
| Внутрішній діаметр | 24.5 мм |
| Довжина | 41.5 мм |
| Зовнішній діаметр | 66 мм |
| Місце встановлення | Передня |
| Рік випуску автомобіля | 1990, 2025, 2021, 1997, 2022, 1995, 1993, 1992, 2024, 2020, 1994, 1991, 1996, 2023 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Audi |
| Сумісність з моделлю | 100, A6 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Бельгія |