346 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 837617 |
| Виробник | Sidem |
| Кросс-номери | 4E0407181B;4E0407181B;4E0407181B;80A407181;4E0407181B |
| Висота | 45 мм |
| Діаметр внутрішній | 12.3 мм |
| Діаметр зовнішній | 43.8 мм |
| Рік випуску автомобіля | 2024, 2011, 2019, 2022, 2006, 2010, 2013, 2018, 2003, 2012, 2017, 2014, 2021, 2007, 2004, 2008, 2020, 2009, 2015, 2023, 2016, 2002, 2005, 2025 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Porsche, Audi |
| Сумісність з моделлю | Q5, A5, A6, A4, A8 |
| Тип кріплення | Гумометалеве |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Бельгія |