400 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 837726 |
| Виробник | Sidem |
| Кросс-номери | 4F0501529C;4F0501529E;8E0501538F;PARTOF;PARTOF |
| Висота | 45 мм |
| Діаметр внутрішній | 12.2 мм |
| Діаметр зовнішній | 41.5 мм |
| Рік випуску автомобіля | 2010, 2004, 2013, 2008, 2011, 2009, 2000, 2003, 2007, 2006, 2002, 2012, 2005, 2001 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Audi, Seat |
| Сумісність з моделлю | A4, A6 |
| Тип кріплення | Гумометалеве |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Бельгія |