377 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 863636 |
| Виробник | Sidem |
| Кросс-номери | 7L0407077;7L0407077;95534102702;97034105103;97034124710;PARTOF;7L0407077 |
| Висота | 43 мм |
| Діаметр внутрішній | 10.2 мм |
| Діаметр зовнішній | 40 мм |
| Рік випуску автомобіля | 2010, 2014, 2004, 2013, 2008, 2011, 2009, 2015, 2003, 2007, 2006, 2016, 2002, 2012, 2005 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Porsche, Audi |
| Сумісність з моделлю | Panamera, Touareg, Q7, Cayenne |
| Тип кріплення | Гумометалеве |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Бельгія |