355 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 837620 |
| Виробник | Sidem |
| Кросс-номери | 1ML407182;8N0407182A;8N0407182A;1ML407182;8N0407182A |
| Висота | 54 мм |
| Діаметр внутрішній | 12.2 мм |
| Діаметр зовнішній | 45.3 мм |
| Рік випуску автомобіля | 2004, 1999, 2000, 1998, 2003, 2006, 2002, 2005, 2001 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Audi, Seat |
| Сумісність з моделлю | Leon, TT, Golf, A3 |
| Тип кріплення | Гумометалеве |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Бельгія |