512 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 863649 |
| Виробник | Sidem |
| Кросс-номери | 1EA407182D;1EA407182D;2556851;5Q0407183E;5Q0407183E;5Q0407183E;5Q0407183E;5Q0407183E;5Q0407183G;5Q0407183G;5Q0407183G;5Q0407183G;5Q0407183K;5Q0407183K;5Q0407183K;5Q0407183K;5Q0407183L;5Q0407183L;5Q0407183L;5Q0407183M;5Q0407183M;5Q0407183M;5Q0407183M;5Q0407183N;VWN3CA5A628AA;5Q0407183E;5Q0407183G;5Q0407183K;5Q0407183M;1EA407182D;5Q0407183E;5Q0407183G;5Q0407183K;5Q0407183L;5Q0407183M;5Q0407183N;5Q0407183E;5Q0407183G;5Q0407183K;5Q0407183L;5Q0407183M |
| Висота | 49.8 мм |
| Діаметр внутрішній | 13 мм |
| Діаметр зовнішній | 65 мм |
| Місце встановлення | Передній |
| Рік випуску автомобіля | 2024, 2014, 2021, 2013, 2020, 2019, 2018, 2015, 2022, 2023, 2016, 2012, 2017, 2025 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Audi, Ford, Seat, Skoda, Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Octavia, Touran, Leon, Superb, Polo, Q3, Caddy, Ibiza, Jetta, Transit, Golf, A3, Tiguan, Passat, A1 |
| Тип кріплення | Гумометалеве |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Бельгія |