828 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 863713 |
| Виробник | Sidem |
| Кросс-номери | 1J0501541D;1J0501541D;1J0501541D;1J0501541D;1J0501541D;1J0501541D;1J0501541D |
| Висота | 89.5 мм |
| Діаметр внутрішній | 13.2 мм |
| Діаметр зовнішній | 69 мм |
| Місце встановлення | Задній |
| Рік випуску автомобіля | 1979, 2011, 2000, 2006, 2010, 2013, 1999, 1980, 1996, 1998, 2003, 2012, 2001, 2007, 2004, 2008, 2009, 1997, 2002, 2005 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Skoda, Volkswagen, Audi, Seat |
| Сумісність з моделлю | Octavia, Cordoba, Polo, Toledo, Ibiza, Bora, Fabia, Jetta, Golf, A3, New Beetle, Leon, TT |
| Тип кріплення | Гумове |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Бельгія |