339 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 863723 |
| Виробник | Sidem |
| Кросс-номери | 1K0501529J;1K0501529J;1K0501529J;1K0501529J;1K0505543A;7N0505543DE;PARTOF;PARTOF;PARTOF;PARTOF;1K0501529J;1K0501529J;1K0505543A;7N0505543DE;1K0501529J |
| Висота | 45 мм |
| Діаметр внутрішній | 14.2 мм |
| Діаметр зовнішній | 40.1 мм |
| Рік випуску автомобіля | 2024, 2011, 2019, 2022, 2006, 2010, 2013, 2018, 2003, 2012, 2017, 2014, 2021, 2007, 2004, 2008, 2020, 2009, 2015, 2023, 2016, 2005, 2025 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Skoda, Volkswagen, Audi, Seat |
| Сумісність з моделлю | Yeti, Alhambra, Octavia, Touran, Leon, Superb, Q3, Toledo, Jetta, Eos, Scirocco, Golf, A3, Tiguan, Passat, TT, Altea, A1 |
| Тип кріплення | Гумометалеве |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Бельгія |