408 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 837619 |
| Виробник | Sidem |
| Кросс-номери | 6R0407181B;6R0407181B;6R0407181B;8N0407181B;8N0407181B;6R0407181B;8N0407181B;6R0407181B;6R0407181B |
| Висота | 41 мм |
| Діаметр внутрішній | 13.2 мм |
| Діаметр зовнішній | 60.2 мм |
| Місце встановлення | Задній |
| Рік випуску автомобіля | 2011, 2000, 2006, 2010, 2013, 1999, 2018, 1996, 1998, 2003, 2012, 2017, 2001, 2014, 2007, 2004, 2008, 2009, 2015, 1997, 2016, 2002, 2005 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Skoda, Volkswagen, Audi, Seat |
| Сумісність з моделлю | Octavia, Toledo, Ibiza, Bora, Golf, A3, New Beetle, Leon, TT, A1 |
| Тип кріплення | Гумометалеве |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Бельгія |