672 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 863310 |
| Виробник | Sidem |
| Кросс-номери | 1J0505171B;1J0505171B;1J0505171B;1J0505171B;1J0505171B;1J0505171B;1J0505171B |
| Висота | 60 мм |
| Діаметр внутрішній | 12 мм |
| Діаметр зовнішній | 72 мм |
| Місце встановлення | Задній |
| Рік випуску автомобіля | 1979, 2004, 1999, 1980, 2000, 1996, 1998, 2003, 1997, 2006, 2002, 2005, 2001 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Skoda, Volkswagen, Audi, Seat |
| Сумісність з моделлю | Octavia, Bora, Jetta, Golf, A3, New Beetle, Leon, TT |
| Тип кріплення | Гумове |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Бельгія |