321 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 863650 |
| Виробник | Sidem |
| Кросс-номери | 5Q0407182;5Q0407182;5Q0407182;5Q0407182;5Q0407182;5Q0407182A;5Q0407182A;5Q0407182A;5Q0407182A;5Q0407182A;5Q0407182;5Q0407182A;5Q0407182;5Q0407182A;5Q0407182;5Q0407182A |
| Висота | 54 мм |
| Діаметр внутрішній | 12.1 мм |
| Діаметр зовнішній | 40.1 мм |
| Місце встановлення | Передній |
| Рік випуску автомобіля | 2024, 2014, 2021, 2013, 2020, 2019, 2018, 2015, 2022, 2023, 2016, 2012, 2017, 2025 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Skoda, Volkswagen, Audi, Seat |
| Сумісність з моделлю | Octavia, Touran, Leon, Superb, Q3, Jetta, Golf, A3, Tiguan, Passat, TT |
| Тип кріплення | Гумометалеве |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Бельгія |