420 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 863731 |
| Виробник | Sidem |
| Кросс-номери | 5Q0505553;5Q0505553;5Q0505553;5Q0505553;5Q0505553;5Q0505553 |
| Висота | 49.9 мм |
| Діаметр внутрішній | 12.1 мм |
| Діаметр зовнішній | 37.4 мм |
| Рік випуску автомобіля | 2024, 2014, 2021, 2020, 2019, 2018, 2022, 2015, 2023, 2016, 2017, 2025 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Skoda, Volkswagen, Audi, Seat |
| Сумісність з моделлю | Octavia, Touran, Leon, Superb, Jetta, Golf, A3, Passat, TT |
| Тип кріплення | Гумометалеве |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Бельгія |