277 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 863318 |
| Виробник | Sidem |
| Кросс-номери | 1J0199429;1J0199429;1J0199429;1J0199429;1J0199429;1J0199429;1J0199429 |
| Висота | 31 мм |
| Діаметр внутрішній | 18.2 мм |
| Діаметр зовнішній | 50.5 мм |
| Місце встановлення | Передній |
| Рік випуску автомобіля | 2010, 2004, 2013, 2008, 2011, 1999, 2009, 2000, 1996, 1998, 2003, 1997, 2007, 2006, 2002, 2012, 2005, 2001 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Skoda, Volkswagen, Audi, Seat |
| Сумісність з моделлю | Octavia, Toledo, Bora, Golf, A3, New Beetle, Leon |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Бельгія |