235 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 863618 |
| Виробник | Sidem |
| Кросс-номери | 4B0407515;4B0407515;4B0407515;4B0407515;4D0407515C;4D0407515C;4D0407515C;4D0407515C;4E0407515D;8D0407183C;8D0407183C;8D0407183C;8D0407183C;8D0407515A;8D0407515A;8D0407515A;8D0407515A;8D0407515B;8D0407515B;8D0407515B;8D0407515B;8D0407515C;8D0407515C;8D0407515C;8D0407515C;8K0407515;8K0407515;8K0407515;8K0407515;4B0407515;4D0407515C;8D0407183C;8D0407515A;8D0407515B;8D0407515C;8K0407515;4B0407515;4D0407515C;8D0407183C;8D0407515A;8D0407515B;8D0407515C;8K0407515;4B0407515;4D0407515C;8D0407183C;8D0407515A;8D0407515B;8D0407515C;8K0407515 |
| Висота | 40 мм |
| Діаметр внутрішній | 10 мм |
| Діаметр зовнішній | 46.5 мм |
| Рік випуску автомобіля | 1994, 2011, 2000, 1995, 2006, 2010, 2013, 1999, 1996, 1998, 2003, 2012, 2017, 2001, 2014, 2007, 2004, 2008, 2009, 2015, 1997, 2016, 2002, 2005 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Skoda, Volkswagen, Audi, Seat |
| Сумісність з моделлю | Q5, A5, Superb, Allroad, A6, A4, A8, Passat |
| Тип кріплення | Гумометалеве |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Бельгія |