494 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 821734 |
| Виробник | Sidem |
| Кросс-номери | 33326765534 |
| Висота | 48 мм |
| Діаметр внутрішній | 12.1 мм |
| Діаметр зовнішній | 45.2 мм |
| Місце встановлення | Задній |
| Рік випуску автомобіля | 2010, 2014, 2004, 2013, 2008, 2011, 2009, 2015, 2007, 2006, 2012, 2005 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | 3, X1, #3 |
| Тип кріплення | Гумометалеве |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Бельгія |