487 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 821716 |
| Виробник | Sidem |
| Кросс-номери | 33321097009;33321137806;33326770786 |
| Висота | 49 мм |
| Діаметр внутрішній | 12.3 мм |
| Діаметр зовнішній | 61.3 мм |
| Місце встановлення | Задній |
| Рік випуску автомобіля | 1994, 2011, 2000, 1995, 1991, 2006, 1990, 2010, 1999, 1996, 1998, 1993, 2003, 2001, 2007, 2004, 2008, 2009, 1997, 2002, 2005, 1992 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | 3, X3, #3 |
| Тип кріплення | Гумометалеве |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Бельгія |