567 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 821741 |
| Виробник | Sidem |
| Кросс-номери | 33321095261;33321095262;33326754557;33326754558;33326758713;33326758714;33326764105;33326770743;33326770744;33326770831;33326770832;33326770833;33326770834;PARTOF |
| Висота | 65 мм |
| Діаметр внутрішній | 14 мм |
| Діаметр зовнішній | 52 мм |
| Місце встановлення | Задній |
| Рік випуску автомобіля | 2011, 2000, 2006, 2010, 2013, 2018, 2003, 2012, 2017, 2001, 2014, 2007, 2004, 2008, 2009, 2015, 2016, 2002, 2005 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | 6, X5 |
| Тип кріплення | Гумометалеве |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Бельгія |