1 874 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 821316 |
| Виробник | Sidem |
| Кросс-номери | 33316784940 |
| Висота | 90 мм |
| Діаметр внутрішній | 19.1 мм |
| Діаметр зовнішній | 100 мм |
| Рік випуску автомобіля | 2010, 2014, 2013, 2008, 2011, 2019, 2018, 2009, 2015, 2007, 2006, 2016, 2012, 2017, 2005 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | X6, X5 |
| Тип кріплення | Гумове |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Бельгія |