769 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 807304 |
| Виробник | Sidem |
| Кросс-номери | 5131E9;5131F0;5131F9;5131H3 |
| Висота | 82.4 мм |
| Діаметр внутрішній | 12.2 мм |
| Діаметр зовнішній | 72 мм |
| Місце встановлення | Задній |
| Рік випуску автомобіля | 2024, 2011, 2019, 2022, 2006, 2010, 2013, 2018, 2012, 2017, 2014, 2021, 2007, 2008, 2020, 2009, 2015, 2023, 2016, 2025 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Peugeot, Citroen |
| Сумісність з моделлю | 207, C3 |
| Тип кріплення | Гумове |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Бельгія |