776 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 853317 |
| Виробник | Sidem |
| Кросс-номери | 5131A5;5131A5 |
| Висота | 82.4 мм |
| Діаметр внутрішній | 16.7 мм |
| Діаметр зовнішній | 72.5 мм |
| Місце встановлення | Задній |
| Рік випуску автомобіля | 2010, 2014, 2004, 2013, 2008, 2011, 2009, 2003, 2007, 2006, 2002, 2012, 2005 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Peugeot, Citroen |
| Сумісність з моделлю | C4, 307 |
| Тип кріплення | Гумове |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Бельгія |