268 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 807813 |
| Виробник | Sidem |
| Кросс-номери | 5094F2;5094F2;9685719980;9685719980 |
| Внутрішній діаметр | 22 мм |
| Довжина | 49 мм |
| Зовнішній діаметр | 45.7 мм |
| Місце встановлення | Передня |
| Рік випуску автомобіля | 2016, 2014, 2009, 2022, 2010, 2020, 2012, 2015, 2025, 2019, 2017, 2008, 2013, 2024, 2007, 2021, 2018, 2011, 2023 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Peugeot, Citroen |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Бельгія |
| Сумісність із моделлю | 308, C4, DS5 |