426 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 853655 |
| Виробник | Sidem |
| Кросс-номери | 3637432;3637432;9676032180;9676032180;9819992380;9819992380;PARTOF;PARTOF;PARTOF;PARTOF;PARTOF;PARTOF;YL01839480;YL01839680;3637432;3637432 |
| Висота | 59.3 мм |
| Діаметр внутрішній | 14.3 мм |
| Діаметр зовнішній | 43.4 мм |
| Місце встановлення | Передній |
| Рік випуску автомобіля | 2024, 2014, 2021, 2013, 2020, 2019, 2018, 2022, 2015, 2023, 2016, 2017, 2025 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Fiat, Toyota, Citroen, Opel, Peugeot |
| Сумісність з моделлю | 508, C4, Combo, Berlingo, Astra, 308, 408, Partner, Doblo, C5 |
| Тип кріплення | Гумометалеве |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Бельгія |