475 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 853658 |
| Виробник | Sidem |
| Кросс-номери | 3644790;3644790;9816380380;9816380380;9820445280;9821517280;9842940280;PARTOF;PARTOF;PARTOF;PARTOF;PARTOF;PARTOF;YL01839480;YL01839680;3644790;3644790 |
| Висота | 65 мм |
| Діаметр внутрішній | 14.2 мм |
| Діаметр зовнішній | 50 мм |
| Місце встановлення | Задній |
| Рік випуску автомобіля | 2024, 2014, 2021, 2013, 2020, 2019, 2018, 2022, 2015, 2023, 2016, 2017, 2025 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Fiat, Toyota, Citroen, Opel, Peugeot |
| Сумісність з моделлю | 508, Combo, Berlingo, Astra, 308, 408, Partner, Doblo, C5 |
| Тип кріплення | Гумометалеве |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Бельгія |