259 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 845632 |
| Виробник | Sidem |
| Кросс-номери | 3520Q2;3521L3;480680H010;4806819176;480690H010;4806919156;486540H010;9838456680;B000770180;B000770180;B000770280;B000770280;PARTOF;PARTOF;PARTOF;480680H010;4806819176;480690H010;4806919156;486540H010 |
| Висота | 53.1 мм |
| Діаметр внутрішній | 12.1 мм |
| Діаметр зовнішній | 32.5 мм |
| Місце встановлення | Передній |
| Рік випуску автомобіля | 2024, 2011, 2019, 2000, 2022, 2006, 2010, 2013, 1999, 2018, 2003, 2012, 2017, 2001, 2014, 2021, 2007, 2004, 2008, 2020, 2009, 2015, 2023, 2016, 2002, 2005, 2025 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Peugeot, Citroen, Toyota |
| Сумісність з моделлю | Yaris, 107, C1 |
| Тип кріплення | Гумометалеве |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Бельгія |