255 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 873800 |
| Виробник | Sidem |
| Кросс-номери | 48815B1010;48815B1010;48815B1030;48815B1030;48815B1010;48815B1030;48815B1010;48815B1030 |
| Внутрішній діаметр | 24.5 мм |
| Довжина | 37 мм |
| Зовнішній діаметр | 34 мм |
| Місце встановлення | Передня |
| Рік випуску автомобіля | 2016, 2014, 2009, 2005, 2022, 2010, 2020, 2012, 2015, 2025, 2019, 2017, 2008, 2013, 2024, 2007, 2021, 2018, 2011, 2006, 2023 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Subaru, Daihatsu |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Бельгія |
| Сумісність із моделлю | Justy, Sirion |