| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 819900 |
| Виробник | Sidem |
| Кросс-номери | 5151206AC;K05151206AC;K05151206AC;5151206AC |
| Внутрішній діаметр | 23.5 мм |
| Довжина | 43 мм |
| Зовнішній діаметр | 38 мм |
| Місце встановлення | Задня |
| Рік випуску автомобіля | 2016, 2011, 2013, 2014, 2012, 2015 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Fiat |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Бельгія |