450 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 805624 |
| Виробник | Sidem |
| Кросс-номери | 4422269;4422270;545002914R;545006069R;545016850R;545019956R;6000618835;6000618836;8200002869;93868599;93868600;PARTOF;PARTOF;PARTOF;PARTOF;PARTOF;4422269;4422270;93868599;93868600;6000618835;6000618836 |
| Висота | 54 мм |
| Діаметр внутрішній | 15 мм |
| Діаметр зовнішній | 58 мм |
| Місце встановлення | Передній |
| Рік випуску автомобіля | 2024, 2011, 2019, 2022, 2006, 2010, 2013, 2018, 2003, 2012, 2017, 2001, 2014, 2021, 2007, 2004, 2008, 2020, 2009, 2015, 2023, 2016, 2002, 2005, 2025 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Fiat, Nissan, Opel, Renault |
| Сумісність з моделлю | Espace, Primastar, Vivaro, Trafic, Laguna |
| Тип кріплення | Гумометалеве |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Бельгія |