401 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 809715 |
| Виробник | Sidem |
| Кросс-номери | 13204112;13218171;13218171;24428548;423002;423032;423046;51755681;PARTOF;PARTOF;PARTOF;PARTOF;423002;423032;423046;13204112;13218171;24428548;13218171;51755681 |
| Висота | 46.8 мм |
| Діаметр внутрішній | 12.1 мм |
| Діаметр зовнішній | 39.5 мм |
| Місце встановлення | Задній |
| Рік випуску автомобіля | 2010, 2014, 2004, 2013, 2008, 2011, 2009, 2000, 2015, 2003, 2007, 2006, 2016, 2002, 2012, 2017, 2005, 2001 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Fiat, Opel, Saab |
| Сумісність з моделлю | Insignia, 9-5, Vectra, 95, Signum, Croma |
| Тип кріплення | Гумометалеве |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Бельгія |