469 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 809712 |
| Виробник | Sidem |
| Кросс-номери | 24469643;24469643;423320;51756773;51756777;PARTOF;423320;24469643;24469643;51756773;51756777 |
| Висота | 52 мм |
| Діаметр внутрішній | 12.1 мм |
| Діаметр зовнішній | 45.5 мм |
| Рік випуску автомобіля | 2010, 2014, 2004, 2013, 2008, 2011, 2009, 2000, 2015, 2003, 2007, 2006, 2002, 2012, 2005, 2001 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Fiat, Opel, Saab |
| Сумісність з моделлю | 9-3, Vectra, Signum, Croma |
| Тип кріплення | Гумометалеве |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Бельгія |