954 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 9084 |
| Виробник | Sidem |
| Кросс-номери | 13105744;13105744;13204115;13230274;13230274;423008;423033;423035;51748740;51783009;PARTOF;PARTOF;PARTOF;PARTOF;423008;423033;423035;13105744;13204115;13230274;13105744;13230274;51748740;51783009 |
| Висота | 54 мм |
| Діаметр внутрішній | 14.2 мм |
| Діаметр зовнішній | 47.3 мм |
| Місце встановлення | Задній |
| Рік випуску автомобіля | 2010, 2014, 2004, 2013, 2008, 2011, 2009, 2000, 2015, 2003, 2007, 2006, 2002, 2012, 2005, 2001 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Fiat, Opel, Saab |
| Сумісність з моделлю | 9-3, Vectra, Signum, Croma |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Бельгія |