545 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 804708 |
| Виробник | Sidem |
| Кросс-номери | 1763813;1777613;1818034;BK215719AC |
| Діаметр внутрішній | 14.1 мм |
| Діаметр зовнішній | 56 мм |
| Місце встановлення | Задній |
| Рік випуску автомобіля | 2024, 1994, 2011, 2019, 2022, 1991, 2006, 1990, 1985, 2010, 1988, 2013, 1989, 2018, 1986, 1993, 2012, 2017, 2014, 2021, 1987, 2007, 2008, 2020, 2009, 2015, 2023, 2016, 1992, 2025 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Сумісність з моделлю | Transit |
| Ширина | 72 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Бельгія |