444 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 847655 |
| Виробник | Sidem |
| Кросс-номери | 51350SNA903;51350SNAA03;51350TV2E02;51360SNA903;51360SNAA03;51360TV2E02;PARTOF |
| Висота | 54 мм |
| Діаметр внутрішній | 12.1 мм |
| Діаметр зовнішній | 40 мм |
| Рік випуску автомобіля | 2024, 2011, 2019, 2022, 2006, 2010, 2013, 2018, 2012, 2017, 2014, 2021, 2007, 2008, 2020, 2009, 2015, 2023, 2016, 2005, 2025 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Honda |
| Сумісність з моделлю | Civic |
| Тип кріплення | Гумометалеве |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Бельгія |