768 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 887702 |
| Виробник | Sidem |
| Кросс-номери | 552152S000;552153Q000;552153Q000;552153R000;552153R000;552152S000;552153Q000;552153R000;552153Q000;552153R000 |
| Висота | 70 мм |
| Діаметр внутрішній | 14.1 мм |
| Діаметр зовнішній | 49.2 мм |
| Рік випуску автомобіля | 2014, 2010, 2013, 2011, 2019, 2018, 2009, 2015, 2016, 2012, 2017 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Hyundai, Kia |
| Сумісність з моделлю | Sonata, ix35, i40, Sportage, Sorento, Optima |
| Тип кріплення | Гумометалеве |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Бельгія |