| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 841910 |
| Виробник | Sidem |
| Кросс-номери | 546131CA1A |
| Внутрішній діаметр | 27.5 мм |
| Довжина | 37.8 мм |
| Зовнішній діаметр | 50.5 мм |
| Місце встановлення | Задня |
| Рік випуску автомобіля | 2016, 2025, 2021, 2018, 2011, 2022, 2019, 2017, 2008, 2013, 2024, 2014, 2010, 2012, 2020, 2009, 2015, 2023 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Infiniti |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Бельгія |
| Сумісність із моделлю | FX |