444 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 803718 |
| Виробник | Sidem |
| Кросс-номери | 1117858;1122566;1214290;1S715K652BB;1S715K652BC;1S715K652CA;6769035;6829046;C2S24713;C2S3257;PARTOF;C2S24713;C2S3257 |
| Висота | 55 мм |
| Діаметр внутрішній | 12.1 мм |
| Діаметр зовнішній | 37.3 мм |
| Рік випуску автомобіля | 1994, 2004, 2008, 1999, 2009, 2000, 1995, 1996, 1998, 1993, 2003, 1997, 2007, 2006, 2002, 2005, 2001 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Jaguar, Ford |
| Сумісність з моделлю | X-Type, Mondeo |
| Тип кріплення | Гумометалеве |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Бельгія |