420 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 801621 |
| Виробник | Sidem |
| Кросс-номери | 1522081;1522130;1S713063Z01;C2S39661;C2S39662;PARTOF;PARTOF;C2S39661;C2S39662 |
| Висота | 68.9 мм |
| Діаметр внутрішній | 12.2 мм |
| Діаметр зовнішній | 35.3 мм |
| Місце встановлення | Передній |
| Рік випуску автомобіля | 2004, 2008, 2009, 2000, 2003, 2007, 2006, 2002, 2005, 2001 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Jaguar, Ford |
| Сумісність з моделлю | X-Type, Mondeo |
| Тип кріплення | Гумометалеве |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Бельгія |