713 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 27089 |
| Виробник | Sidem |
| Кросс-номери | LR090504;LR090505;LR141989;LR141990;PARTOF;T4A1011;T4A1078;T4A1079;T4A1080;T4A41756;T4A41757;T4A1011;T4A1078;T4A1079;T4A1080;T4A41756;T4A41757;LR090504;LR090505;LR141989;LR141990 |
| Висота | 48 мм |
| Діаметр внутрішній | 14.2 мм |
| Діаметр зовнішній | 42 мм |
| Місце встановлення | Передній |
| Рік випуску автомобіля | 2023, 2015, 2019, 2021, 2018, 2022, 2020, 2016, 2017, 2024, 2025 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Land Rover, Jaguar |
| Сумісність з моделлю | Range Rover |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Бельгія |