| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 893611 |
| Виробник | Sidem |
| Кросс-номери | 52038024;52087720;52088433;52087720AB |
| Висота | 66.5 мм |
| Діаметр внутрішній | 14.7 мм |
| Діаметр зовнішній | 57.1 мм |
| Місце встановлення | Передній |
| Рік випуску автомобіля | 1998, 1997, 2007, 2001, 2003, 2000, 2005, 2004, 2006, 2002, 1999, 1996 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Jeep |
| Сумісність з моделлю | Wrangler |
| Тип кріплення | Гумометалеве |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Бельгія |