493 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 853662 |
| Виробник | Sidem |
| Кросс-номери | 9829776380;9830190580;9830190880;9831682580;9831682580;9831682780;9831682780;9831725280;PARTOF;PARTOF;PARTOF |
| Висота | 55.9 мм |
| Діаметр внутрішній | 12.2 мм |
| Діаметр зовнішній | 56.2 мм |
| Місце встановлення | Задній |
| Рік випуску автомобіля | 2024, 2021, 2020, 2019, 2018, 2022, 2023, 2025 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Citroen, Opel, Peugeot, Jeep |
| Сумісність з моделлю | C4, Mokka, Avenger |
| Тип кріплення | Гумометалеве |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Бельгія |