865 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 865704 |
| Виробник | Sidem |
| Кросс-номери | LR051611;RGX500101;RGX500290;LR051611;RGX500101;RGX500290 |
| Висота | 91 мм |
| Діаметр внутрішній | 16.2 мм |
| Діаметр зовнішній | 69.5 мм |
| Рік випуску автомобіля | 2010, 2014, 2004, 2013, 2008, 2011, 2018, 2009, 2015, 2007, 2006, 2016, 2012, 2017, 2005 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Land Rover |
| Сумісність з моделлю | Range Rover Sport, Discovery, Range Rover |
| Тип кріплення | Гумометалеве |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Бельгія |