333 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 865602 |
| Виробник | Sidem |
| Кросс-номери | RBX101160;RBX101790;RBX101160;RBX101790 |
| Висота | 65 мм |
| Діаметр внутрішній | 14 мм |
| Діаметр зовнішній | 45.4 мм |
| Місце встановлення | Передній |
| Рік випуску автомобіля | 2004, 1999, 2000, 1998, 2003, 2006, 2002, 2005, 2001 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Land Rover |
| Сумісність з моделлю | Freelander |
| Тип кріплення | Гумометалеве |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Бельгія |