1 604 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 801628 |
| Виробник | Sidem |
| Кросс-номери | 1469026;1507182;31200776;31212782;31277343;31277345;31317661;31317662;31317663;31340127;31340128;31387571;LR002625;LR007206;PARTOF;PARTOF;PARTOF;31200776;31212782;31277343;31277345;31317661;31317662;31317663;31340127;31340128;31387571;LR002625;LR007206 |
| Висота | 170 мм |
| Діаметр внутрішній | 22 мм |
| Діаметр зовнішній | 22 мм |
| Місце встановлення | Задній |
| Рік випуску автомобіля | 2024, 2011, 2019, 2022, 2006, 2010, 2013, 2018, 2012, 2017, 2014, 2021, 2007, 2008, 2020, 2009, 2015, 2023, 2016, 2025 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Land Rover, Ford, Volvo |
| Сумісність з моделлю | Freelander, XC70, XC60, Mondeo, S60, S80, V70, S-Max |
| Тип кріплення | Гумометалеве |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Бельгія |