303 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 804610 |
| Виробник | Sidem |
| Кросс-номери | 4440882;4521290;UH7534450;UH7534450 |
| Висота | 65.9 мм |
| Діаметр внутрішній | 16.1 мм |
| Діаметр зовнішній | 33.9 мм |
| Місце встановлення | Передній |
| Рік випуску автомобіля | 2024, 2011, 2019, 2000, 2022, 2006, 2010, 2013, 1999, 2018, 1998, 2003, 2012, 2017, 2001, 2014, 2021, 2007, 2004, 2008, 2020, 2009, 2015, 2023, 1997, 2016, 2002, 2005, 2025 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Mazda, Ford |
| Тип кріплення | Гумометалеве |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Бельгія |