475 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 804608 |
| Виробник | Sidem |
| Кросс-номери | 3665685;UH7134470;UH7134470 |
| Висота | 50 мм |
| Діаметр внутрішній | 17.9 мм |
| Діаметр зовнішній | 38 мм |
| Рік випуску автомобіля | 2004, 2008, 1999, 2009, 2000, 1998, 2003, 1997, 2007, 2006, 2002, 2005, 2001 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Mazda, Ford |
| Тип кріплення | Гумометалеве |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Бельгія |