212 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 849908 |
| Виробник | Sidem |
| Кросс-номери | 2033260381;A2033260381;2033260381 |
| Внутрішній діаметр | 13 мм |
| Довжина | 36.5 мм |
| Зовнішній діаметр | 39 мм |
| Місце встановлення | Задня |
| Рік випуску автомобіля | 2002, 2000, 2011, 2001, 2004, 2008, 2003, 2010, 2009, 2006, 2007, 2005 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Бельгія |
| Сумісність із моделлю | C-Class |